Зателефонуйте нам!

+38 044 379-06-91

close Або напишіть нам

Звернення

*обов'язкове поле
Інформація про "Захист персональних даних" розміщена тут

Будівництво може бути таким простим:
Просто оберіть свою систему та отримайте задоволення!

Чи бажаєте Ви, щоб система теплоізоляції фасаду довгі роки залишалася бездоганною? Тоді Ваш вибір - системи теплоізоляції Caparol. Ці системи обгрунтовано вважаються найкращими в класах ефективності «Стандарт», «Хай-тек» і «Преміум». Завдяки нещодавно розробленим, запатентованим матеріалам і технологіям такі системи ще більш енергозберігаючі, стійкіші і зручніші в дизайні, ніж будь-коли. У результаті Ви зберігаєте цінність Вашої нерухомості надовго чи підвищуєте її.


Оберіть систему за Вашим бажанням


Capatect CARBON

Клас «Преміум»: ударостійкий, стійкий до утворення тріщин, чисті фасади - надовго

Систему Capatect LONGLIFE перевершує тільки одна система: Capatect CARBON . Багаторазово запатентована карбонова система витримує навантаження до 60 джоулів, не деформуючись і не утворюючи тріщин. Це максимально можлива ударостійкість теплоізольованого фасаду , зафіксована на сьогоднішній день. Високоеластична і в той же час високоміцна конструкція системи дозволяє фарбувати фасади в будь-які відтінки і навіть у чорний колір. Завдяки особливо стійким до забруднень і світлостійким рецептурами, покриття фасадів на довгий час залишається насиченим і світлостійким .

Capatect LONGLIFE

Клас «Хай-тек»: органічний, довговічний, високоміцний

З початком використання принципово нових ефективних матеріалів компанія Caparol освоює на ринку теплоізоляційних систем два абсолютно нових високоефективних класа. Завдяки їх еластичним властивостям , пастоподібні штукатурки і фарби витримують навіть найсильніші коливання температур. Це відкриває для Вас абсолютно нові можливості в дизайні: вперше Ви можете фарбувати утеплені фасади і в темні відтінки. При цьому і виграш в ефективності: готові до застосування склади не потрібно зачиняти водою. Ви працюєте швидше і робоче місце залишається чистим. Навіть клас « Хай- тек» ( Capatect LONGLIFE ) досягає раніше недоступних показників у енергозберігання, міцності і стійкості до забруднень.

Capatect CLASSIC

Клас «Стандарт»: економічний, класичний, мінеральний

Традиційний спосіб теплоізоляції фасадів заснований на використанні мінеральних (що містять цемент) компонентів: штукатурки і фарби розчиняються водою безпосередньо на об'єкті. Той, хто віддає перевагу такому класичному способу, безсумнівно виграє з системою Capatect CLASSIC. Ця система класу «Стандарт» від Caparol пропонує краще співвідношення «ціна - якість» у цьому сегменті ринку - надійна німецька якість протягом більше 50 років.